Layetana

Layetana Real Estate to hiszpańska firma deweloperska, która powstała w Barcelonie w 1964 roku. Od momentu założenia koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Każdy projekt realizowany jest z niezwykłą starannością, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Layetana Real Esate dąży do tworzenia budynków, które ułatwiają życie i pracę oraz sprawiają, że architektura miasta staje się bardziej spójna. Od niemal pięćdziesięciu lat deweloper stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Powołaniem i największą wartości firmy jest poprawa standardu i jakości życia mieszkańców wielkich aglomeracji, poprzez wprowadzanie oferty najwyższej jakości usług, opracowanych przez ludzi – dla ludzi.

Layetana Real Estate jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W ostatnich latach firma otrzymała między innymi tytuł:

  • Deweloper Roku 2016
  • Deweloper Roku 2017
  • Przyjazny Deweloper 2016*
  • Przyjazny Deweloper 2017*
  • Przyjazny Deweloper 2018*.
Gazeta Finansowa oraz miesięczniki Home&Market i Gentleman opublikowały Raport Specjalny „Przyjazny Deweloper ” – lista najlepszych deweloperów i najciekawszych inwestycji. 

Wybrane projekty deweloperskie

Kameralna inwestycja w cichej części Służewca na Mokotowie, oddalona od ruchliwych ulic, zlokalizowana wśród zieleni. Rozwinięta infrastruktura miejska i bardzo dobra komunikacja gwarantują mieszkańcom Mozaiki pełen komfort. To wymarzone miejsce do życia i spędzania czasu z rodziną oraz w kręgu przyjaciół.

W Barcelonie, tuż obok największego europejskiego centrum wystawienniczego znajduje się Wieża Fira, zespół pomieszczeń hotelowo-biurowych. Cechą charakterystyczną tego obiektu są opływowe kształty wnętrz. To kolejna inwestycja Layetana, która znajduje się na liście najciekawszych budynków w stolicy Katalonii.

Inwestycja Las Arcadias została stworzona z myślą o seniorach. Zakłada poprawę jakości życia mieszkańców w dojrzałym wieku poprzez umożliwienie im dostępu do różnych usług i udogodnień. Las Arcadias znajduje się w malowniczym miasteczku Terrassa w północno-wschodniej Hiszpanii.

Dla klientów wymagających oraz ceniących sobie ekskluzywność powstał zespół apartamentów Fleming w Barcelonie. Atutem inwestycji jest dostępność do wielobranżowych sklepów oraz multipleksu. Ta barcelońska budowla zachwyci każdego, dla którego elegancja jest jedną z głównych wartości przy inwestycji w nieruchomość!

 

Wieża Agbar zaprojektowana przez wybitnego francuskiego architekta Jeana Nouvela jest uznawana za jedno z ważniejszych dzieł w jego twórczości. Architekt tworząc projekt Wieży Agbar miał kreatywną wizję gejzeru, który wyrzuca w górę ogromny nurt wodny, stąd kolorystyka wieży nawiązująca do wody i nieba. Nouvel zainspirował się również twórczością Gaudiego o czym przypominają obłe kształty budynku. Wieża Agbar jest bez wątpienia prawdziwą perełką zarówno na mapie Barcelony, jak i w portfolio Layetana.

Majorka to idealne miejsce na wypoczynek, nie tylko wakacyjny. W samym sercu tej niezwykłej wyspy, w Palma de Mallorca powstała inwestycja Son Quint. Najwyższa jakość i architektoniczny minimalizm, to znaki rozpoznawcze tego projektu. Prestiżowe usytuowanie Son Quint pozwala cieszyć się wspaniałymi widokami z okiem, a bliskie sąsiedztwo pól golfowych i innych obiektów sportowo-rekreacyjnych w pełni korzystać z bogatej infrastruktury turystycznej.   www.layetana.com
www.mozaikamokotow.pl