O nas – Apartamenty na Żoliborzu

Layetana

Layetana  to firma deweloperska, która powstała w Barcelonie w 1964 roku. Od momentu założenia Layetana koncentruje się na wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa i architektury. Każdy projekt realizowany jest z niezwykłą starannością, przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Layetana dąży do tworzenia budynków, które ułatwiają życie i pracę oraz sprawiają, że architektura miasta staje się bardziej spójna. Od niemal pięćdziesięciu lat Layetana  stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom Klientów. Powołaniem i największą z wartości Leyetana  jest poprawa standardu i jakości życia mieszkańców wielkich aglomeracji, poprzez wprowadzanie oferty najwyższej jakości usług, opracowanych przez ludzi - dla ludzi.

 

Layetana Real Estate otrzymała tytuł Przyjaznego Dewelopera 2016.

Gazeta Finansowa oraz miesięczniki Home&Market i Gentleman opublikowały raport specjalny "Przyjazny Deweloper 2016"* czyli listę najlepszych deweloperów i najciekawszych inwestycji. 

*Raport specjalny: Gentleman/ Home&market / Gazeta finansowa;  wrzesień 2016

Mozaika Mokotów

Idealna dla rodziny

Kameralna inwestycja w cichej części Służewca na Mokotowie, oddalona od ruchliwych ulic, zlokalizowana wśród zieleni. Rozwinięta infrastruktura miejska i bardzo dobra komunikacja gwarantują mieszkańcom Mozaiki pełen komfort.

To wymarzone miejsce do życia i spędzania czasu z rodziną oraz w kręgu przyjaciół.

Wieża Agbar

Żywioły w budynku

Nasz projektant tworząc projekt tego budynku miał kreatywną wizję gejzeru, który wyrzuca w górę ogromny nurt wodny. Nie bez przyczyny kolorystyka tej budowli nawiązuje do wody (przeźroczystość na samej górze) oraz nieba (błękitny odcień). Jean Nouvel również zainspirował się twórczością Gaudiego o czym przypominają nam obłe kształty budowli. Wieża Agbar jest bez wątpienia perełką Leyatana w Barcelonie!

Las Arcadias

Stylowo i ze smakiem

Inwestycja Las Arcadias została stworzona z myślą o starszych klientach. Formuła budowli zakłada poprawę jakości życia naszych klientów-seniorów oraz umożliwia dostęp do różnych usług. Las Arcadias mieści się w Terrassa i wpisuje się w nasze hiszpańskie dzieła architektury.

Fleming

Elegancja i ekskluzywność

Dla wymagających klientów oraz ceniących sobie ekskluzywność mamy zespół apartamentów w Barcelonie, czyli naszą inwestycję Fleming! Atutem naszych apartamentów jest dostępność do wielobranżowych sklepów oraz kina/multipleksu. Ta barcelońska budowla zachwyci każdego, dla którego elegancja jest jedną z głównych wartości przy inwestycji w nieruchomość!

Wieża Fira

Turystycznie i rozwojowo

W Barcelonie, tuż koło największego europejskiego centrum wystawienniczego widnieje nasza budowla, która jest zespołem pomieszczeń hotelowo-biurowych. Cechą charakterystyczną są opływowe kształty naszych pomieszczeń. Kolejna nasza budowla, która jest w Barcelonie jedną z ciekawszych inwestycji!

Son Quint

Mieszkaj ze stylem w apartamencie

Palma de Mallorca to idealne miejsce turystyczne. W samym sercu Majorki powstała nasza inwestycja Son Quint, z której można podziwiać piękne krajobrazy całego miasta. W pobliżu mieszkańcy mają dostęp do hoteli, pól golfowych oraz innych obiektów nastawionych na turystyczne atrakcje. Nasza inwestycja kusi minimalizmem przy zachowaniu jakości.